Kontakt

Cześć, witaj na moim blogu, który z dnia na dzień zyskuję co raz większą popularność. Śmiało – możesz od razu napisać na adres

[email protected]

Oczywiście, możesz poświęcić chwilę na lekturę i dopiero wtedy napisać na wskazany adres lub przez formularz. Odpiszę możliwie najszybciej jak będę mogła.

Justyna – mama, pasjonatka wszystkiego co ręcznie robione, kreatywna i pieklenie zdolna. Praca z dziećmi to właśnie jedna z pasji. Do niedawna wolontariusz w Fundacji Rozwoju Wolontariatu, mentor i trener oraz Regionalny Koordynator Programu w woj. wielkopolskim. Nazwa bloga to spontaniczny wymysł, wspólna myśl męża i żony. Współpracowała z wieloma firmami lokalnymi na Podlasiu i w Wielkopolsce.

Daniel – mąż, niewidzialna ręka, bez dotyku której nie byłoby bloga. Dba o poprawne działanie platformy i wszystkie sprawy techniczne z tym związane.

Córeczka – To Natalka jest początkiem istnienia strony bez niej, nie byłoby niczego.

 

Współpraca: Jesteś w dobrym miejscu, chętnie pomożemy w promocji marki, przeprowadzimy test godnego polecenia produktu. Zamieścimy wpis sponsorowany, ale także opiszemy wyjazdy, konkursy i fotorelacje a to tylko namiastka tego co jest w naszym zasięgu.

 

Na pewno chcesz zobaczyć statystyki bloga, chętnie prześle je po przesłaniu zapytania na adres [email protected] Zrzuty ekranu z Google Analytics.

Zapraszam!