O Mnie

Cześć, nazywam się Justyna od paru pięknych miesięcy, każdego dnia jestem przede wszystkim mamą! oczywiście także żoną. To jest mój blog. Miejsce o którym myślałam od dłuższego czasu i na które na szczęście, w końcu się zdecydowałam. Mam głowę pełną pomysłów i pasji, które teraz mam okazję przelewać … na ekran :).

Pierwszy zamysł bloga był taki, żeby to było coś na styl odskoczni od zmieniania pieluch, prania i całej masy innych obowiązków, które trzeba ogarniać w chwili pojawienia się pierwszego potomstwa. Jednak życie jest takie, że szybko dostosowujemy się do sytuacji. Kilka cudownych i kolorowych wielorazowych pieluch dla dziecka, poznanie młodych mam, nieopisania – czasem irytująca, ale jednak – pomoc męża :* potrafi uporządkować myśli i przestrzeń.

mamamadom diy blog

Chcę żeby to było miejsce, w którym niejedna osoba będzie mogła czerpać inspiracje, gdzie nauczy się czegoś nowego lub podszlifuje już posiadane umiejętności. Platforma na którą przeleję moje myśli i pomysły. Na początek zaplanowałam takie kategorie jak:

DIY

Połączyłabym to z wnętrzem. Bardzo lubię tworzyć nowe rzeczy szczególnie, gdy służą zmianie wyglądu wnętrza. Podobają mi się pomieszczenia, które mają to coś, dekoracje ręcznie tworzone, ale nie tylko. Szycie, modelowanie, decoupage, scrapbooking i wiele innych technik można wykorzystać do stworzenia wielu ciekawych przedmiotów dla dziecka, do pracy z dziećmi w przedszkolu i nie tylko!

Lifestyle

Do 30. jeszcze mi trochę brakuje, chce pokazać życie młodej mamy, ambitnej, szukającej nowych wyzwań. Która uważa, że wie jak być świetną mamą i żoną. Która radzi się z perypetiami związanymi z przeprowadzką, wyborem i zakupem mieszkania. Także budowy domu, projektowania wnętrz, wystroju, zakupów, dbania o siebie i bliskich. Oraz wiele innych spraw – life – style, pasje rodzina, dom, kariera.

Dziecko

Jestem mamą póki co jednej córeczki, ALE JUŻ MYŚLIMY o kolejnym maluszku 🙂 Wykształcenie i doświadczenie to pedagogika, ale hola hola! uważam, że ta zdrowa. Nie jestem „matkom polkom”, wiele lat przepracowałam w fundacji w pracy z dziećmi. Szczególnie z regonów w pewnych względach wykluczonych, czyli mniejszych miejscowości i polskich wiosek. Nasz czas wspólnie spędzony to wyjątkowo twórcze i aktywne chwile. Dlatego spróbuję podzielić się pomysłami na kreatywne rodzicielstwo na przekór edukacyjnym pomysłom „pod klucz”.

Dom/wnętrze

To moja oaza. To tu chcę przebywać, żyć i kochać. Na blogu poznasz moje pomysły i sposoby na to jak panować nad tą przestrzenią 🙂
Reasumując, mamamadom.pl to mój blog, na którym pokazuję, jak można połączyć życie rodzinne z zawodem i pasjami, bez wyrzeczeń, znajdując także czas na wiele innych spraw. Liczę na ta to, że spodoba Ci się to jak go prowadzę, ciepła narracja i zdjęcia. Usiądź wygodnie i poczuj się jak w domu 🙂